Od kilku lat rozwijam mojego bloga kulinarnego. Jest on dla mnie bardzo ważny jako taki wirtualny kuchenny stół, przy którym mogę dzielić się moimi radościami kulinarnymi ze wszystkimi, którzy tego chcą. Przez te ostatnie lata zmieniała się zarówno szata graficzna tej strony, jak i samo logo. To aktualne uwielbiam: róż, groszki i oczywiście ekuchareczka 😉

Po wielu trudach udało mi się napisać oraz przygotować zdjęcia do pierwszej w życiu książki, czyli ’50 przepisów na krewetki’ z której jestem bardzo dumna. Przez wielu nazywana raczej albumem o kulinariach, stanowi całkiem solidne źródło sprawdzonych przepisów zarówno dla kuchennych debiutantów, jak i zaawansowanych eksperymentatorów.

Te wszystkie pomysły, aktywności, realizacje związane z gotowaniem, karmieniem oraz realizacją emocji poprzez kuchnię z każdym dniem się rozrastają i stają coraz bardziej poważne: tym razem mam przyjemność podzielić się wiadomością, że na blogu pojawił się link do mojego sklepu, który przygotowała i dopieściła agencja „socialmedia” – chciałam tą drogą podziękować za włożoną pracę również Kamilowi Niemirze

W moim „ekuchareczkowym” sklepie znajdziecie książki, wyposażenie kuchenne, to co niezbędne na stół w postaci ładnych naczyń, nakryć, sztućców i tego wszystkiego, co ładne, praktyczne i pomysłowe, a związane z kulinariami. Mój zespół i ja będziemy potrzebowali jeszcze trochę czasu, aby sklep internetowy pozyskał dostawców, partnerów i spełniał Wasze oczekiwania.

Osobiście najważniejsze dla mnie jest to, że w ofercie sklepu będą się znajdowały wyłącznie rzeczy, co do których jestem całkowicie przekonana: wysokiej jakości, odpowiedniej klasy, spełniające wysokie i różnorodne oczekiwania.