Nakładem wydawnictwa Principes Sp.z o.o. ukazuje się właśnie na rynku album kulinarny pt. ’50 przepisów na krewetki’. Jest to debiut książkowy Moniki Ruszkowskiej, która od wielu lat z powodzeniem i rosnącym zainteresowaniem czytelników prowadzi bloga o gotowaniu i dobrym życiu EKUCHARECZKA.PL

Jak przyznaje autorka „Krewetki od zawsze były jednym z moich ulubionych produktów. Są przepyszne, bardzo szybkie i stosunkowo łatwe w przygotowaniu, a do tego z pewnością od nich nie przytyjemy! Dla wielu nie bez znaczenia będzie również, że uznawane są za jeden z najskuteczniejszych afrodyzjaków.”

Wśród ’50 przepisów na krewetki’ smakowite inspiracje oraz rzetelną techniczną wiedzę znajdą zarówno nieśmiali debiutanci, jak i swobodnie poruszający się w kuchni znawcy. Autorka chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, zwracając uwagę na szczegóły każdego etapu kucharzenia: od miejsca upolowania produktów, poprzez ich odpowiednie przygotowanie i gotowanie, na sposobie podania kończąc. Jest to autorskie kompendium kulinarnej wiedzy o krewetkach.

Warto podkreślić, że ’50 przepisów na krewetki’ rozpoczyna cykl dziesięciu publikacji, z których każda poświęcona zostanie konkretnemu produktowi. Z przyjemnością informujemy, że sesje do kolejnego kulinarnego albumu pt. ’50 przepisów na jaja’ właśnie dobiegają końca. Jego rynkowy debiut planujemy na drugą połowę marca.

Nasze książki w cenie 39 zł można kupić w tradycyjnych księgarniach na terenie całego kraju oraz na allegro.pl.